نرم افزار جامع مدیریت داروخانه | سفارش

سفارش نرم افزار جامع مدیریت داروخانه

شرکت پارس تیام رایانه با توجه به طیف گسترده مشتریان و نیز نیازهای متنوع وگوناگون به نرم افزار جامع مدیریت داروخانه، امکان اختصاصی سازی این نرم افزار را بر اساس سلیقه و انتخاب مشتریان فراهم نموده است.
نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تیام در ۳ نسخه نقره ای، طلایی و اختصاصی ارائه می شود. دو نسخه طلایی و نقره ای، به صورت بسته آماده نرم افزاری، و نسخه سوم به صورت اختصاصی و با توجه به نیاز و بودجه مشتری، قابل ارائه است. در نسخه سوم مشتری از آزادی عمل کامل در حذف و اضافه نمودن ماژول ها برخوردار است.

  • سفارش نرم افزار داروخانه تیام – نسخه نقره ای
   دارای قابلیت ها و امکاناتی نظیر:
   قابلیت استفاده تحت شبکه ، اتصال به دستگاه POS ، صندوق ، اتصال به سامانه HIX ، داشبورد مدیریت، امکان تعریف کلیه اطلاعات پایه اعم از خدمات ، اشخاص ، بیمه ها و … ، ثبت پذیرش به صورت کاملا هوشمند با اخطارهای تداخلات دارویی و افزودن خودکار خدمات همراه ، امکان ثبت داروهای ترکیبی ، سیستم صف و نوبت دهی خودکار حین پذیرش ، تهیه فایل بیمه ، به روز رسانی اتوماتیک قیمت داروها ، گزارش ساز قدرتمند ، تعریف کاربران با سطوح دسترسی متفاوت ، عملکرد مبتنی بر بارکد ، تایید اینترنتی نسخ و …

 

  • سفارش نرم افزار داروخانه تیام – نسخه طلایی
   ماژول های قابل ارائه در این نسخه:
   انبارداری
   حسابداری
   سامانه پیامکی SMS

 

  • سفارش نرم افزار داروخانه تیام – نسخه سفارشی
   نسخه سفارشی نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تیام شامل مواردی است که مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان ما باشد.

 

  • تماس با شرکت
   تلفن تماس جهت سفارش: ۶-۴۴۰۳۲۹۹۴-۰۲۱

 

 • جدول امکانات و ماژول ها
  جداول زیر شامل شمای کلی نسخه های نقره ای و طلایی و ماژول های قابل افزایش است. در صورت تمایل برای مشاهده جزئیات کامل ویژگی ها و امکانات نرم افزار تیام به صفحه معرفی مراجعه نمایید.

جدول قیمت نرم افزار جامع مدیریت داروخانه

 

ماژول ها
حسابداری

 

جهت مشاوره رایگان نرم افزارهای درمانی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۰۳۲۹۹۴-۶
Comments are Closed