نرم افزار اتوماسیون داروخانه

اتوماسیون داروخانه – تجهیزات داروخانه ای

اگر قصد مدیریت یک داروخانه مکانیزه و مدرن را دارید، ما آماده مشاوره رایگان در امر اتوماسیون داروخانه ها هستیم. شاید در مورد ویژگی های نرم افزار داروخانه ، تجهیزات داروخانه ای مورد نیاز ، نحوه اتصال و چینش آن ها و همچنین تخمین و برآورد هزینه ها سوالاتی داشته باشید…
تلفن تماس ما : ۶-۴۴۰۳۲۹۹۴-۰۲۱
بکار گیری دانش و تکنولوژِی در رونق هر کسب و کاری مهم و گاه حیاتی است. در مورد داروخانه ها این امر با فرآیند اتوماسیون داروخانه، محقق می شود.
در این رابطه با دو گروه از داروخانه ها مواجهیم:

 • اتوماسیون داروخانه های تازه تاسیس
  این امر برای داروخانه هایی که در ابتدای راه قرار دارند و تازه شروع به کار می کنند بسیار ساده تر و سهل الوصول تر است. این داروخانه ها با تهیه یک نرم افزار اتوماسیون داروخانه و چینش درست بخش ها ، تجهیزات داروخانه ای و رویه های کاری مختلف، به سادگی به عنوان یک داروخانه مکانیزه شروع به کار می کنند. این مجموعه ها از ابتدای تاسیس، با زیرساخت های مکانیزاسیون داروخانه پا به عرصه می گذارند. اکثر داروخانه های جدید از این گروه هستند.
 • اتوماسیون داروخانه های سنتی
  اما داروخانه هایی که قصد تغییر در روش عملکرد خود از یک داروخانه سنتی به یک داروخانه مکانیزه را دارند، با فرآیند نسبتا مشکل تری سرو کار دارند چرا که این روند قطعا باید بدون ایجاد اختلال در عملکرد روزانه داروخانه انجام شود. این گروه آسیب پذیرتر بوده ، به توجه بیشتر و برنامه دقیق تری نیاز دارند.

در هر دوی این موارد با توجه به شرایط و نیاز داروخانه، برنامه هایی مدون، طرح ریزی و مرحله به مرحله اجرا می شوند.
مورد دیگری که بسیار مهم و قابل توجه است، مساله تهیه و راه اندازی تجهیزات داروخانه ای وابسته به نرم است:

 • تهیه تجهیزات داروخانه ای
  در بحث تهیه تجهیزات تلاش می کنیم تا بهترین کیفیت و کارایی البته با توجه به بودجه در نظر گرفته شود. گاهی صرفا بر اثر بی اطلاعی، بودجه های زیاد صرف کیفیت پایین می شوند.
 • نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تیام
  برای آشنایی با ویژگی ها و امکانات نرم افزار داروخانه تیام ، روی لینک زیر کلیک نمایید.


Comments are Closed