مقایسه ۷ نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی

مقایسه ۷ نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی کشور

بهترین نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی کدام است؟

در این مطلب به معرفی ۷ نرم افزار آزمایشگاه کشور پرداخته ایم . این نرم افزارها جهت سهولت قدرت انتخاب شما معرفی می شوند و جزء بهترین نرم افزارهای کشور می باشند.

  • نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه تیام
  • نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی تروند
  • نرم افزار آزمایشگاه و جوابدهی (پاتولوژی) رایان طب
  • نرم افزار آزمایشگاه (پذیرش و جوابدهی) پیوند طب و نرم افزار
  • نرم افزار آزمایشگاه (مدیریت آزمایشگاه) عارف رایانه
  • نرم افزار مدیریت آزمایشگاه داده اندیش روزنه
  • نرم افزار آزمایشگاه سلاک طب

نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه تیام

نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی تیام برای مدیریت جامع یک آزمایشگاه تشخیص طبی طراحی و تولید شده است. این نرم افزار شامل مدیریت پذیرش، جوابدهی و انواع لیست کار، رسم نمودار CV، کنترل کیفی و جواب بیمار، سیستم صف و نوبت دهی اینترنتی، گزارش ساز، انبارداری، حسابداری، نوبت دهی، سامانه SMS، داشبورد مدیریت ، مدیریت صندوق و ده ها امکان دیگر است. اما بزرگترین ویژگی نرم افزار تیام قابلیت سفارشی سازی طبق سلیقه و نیاز مشتری است.

نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی تروند

سیستم های مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی که از آن ها گاهی با عناوینی نظیر سیستم اطلاعات آزمایشگاه (LIS) یا سیستم مدیریت آزمایشگاه نیز یاد می شود، نرم افزار هایی هستند که بمنظور مدیریت اطلاعات و فرآیند های آزمایشگاهی طراحی و توسعه داده می شوند. بطور معمول مدیریت نمونه های آزمایشگاهی، تجزیه و تحلیل، گزارشگیری و پیگیری وضعیت این نمونه ها، عموما بصورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می گیرد که کاری بسیار زمان بر و اغلب با خطای انسانی همراه میباشد. این نرم افزار امکان خودکار سازی فرآیند گزارش گیری از نمونه ها را برای آزمایشگاه ها فراهم می نماید.

نرم افزار آزمایشگاه و جوابدهی پاتولوژی رایان طب

شرکت داده نویسان رایان طب سانا با بیش از یک دهه سابقه در امر تولید , پشتیبانی و ارائه خدمات در عرصه انفورماتیک افتخار دارد که از اولین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای اتوماسیون درمانی در کشور است.این شرکت مفتخر است با کادری مجرب در زمینه تولید نرم افزار های تخصصی مدیریتی و کاربردی پزشکی با رویکردی مشتری مدارانه در خدمت پزشکان عزیز و همکارانشان بوده و امید بر این دارد که با سعی و تلاش صادقانه و تجربه چند ساله خود و نظریات با ارزش پزشکان و متخصصان در این زمینه بتواند خدمتی کوچک به تمامی هموطنان عزیز ارائه نماید

نرم افزار آزمایشگاه ( پذیرش و جوابدهی ) پیوند طب و نرم افزار

شركت پيوند طب و نرم افزاردر سال ۱۳۷۷،اولين كار خود را با يكنسخه نرم افزار آزمايشگاهي با عنوان آزمون به جامعه آزمايشگاهي آغاز نمود كه اين نسخه تحت ويندوز ۹۸ بوده و از بانك access استفاده مي نموده است، هم چنين همزمان با ارائه اين نرم افزار نرم افزارهاي ديگر از محصولات اين شركت نيز وارد اين فيلد گرديدو طي گذشت يك سال از نسخه اول اين نرم افزار وطي طريق پيشرفت و ارتقاء آن ،اين شركت نسخه دوم آن را با تغييرات و امكانات بسيار چشمگر در سال ۱۳۷۸ توليد نموده كه اين نسخه تحت ويندوز XP بوده و با بانك اطلاعاتي SQL Server كه از قدرتمند ترين بانك هاي اطلاعاتي در دنيا ميباشد ارائه شد و با همين نام دردبيرخانه شوراي عالي انفورماتيك با شماره ۱۰۰۰۸۷۷ ثبت گرديد.

نرم افزار آزمایشگاه ( مدیریت آزمایشگاه ) عارف رایانه

نرم افزار آزمایشگاه و مدیریت آزمایشگاه های تخصصی نظیر سونوگرافی ، مراکز رادیولوژی و … یک سیستم جامع چند منظوریه جهت مدیریت مراجعات بیماران و اطلاعات مربوط به پذیرش آزمایشگاه می باشد. این نرم افزار آزمایشگاه تمامی عملیات پذیرش ، ثبت علت مراجعه ، نوع آزمایش ، یونیت و پاسخ و شرح پزشک و .. را در مدت زمان کوتاه برای مراکز آزمایشگاهی انجام داده و برای بیماران مراجعه کننده و پزشکان معالج گزارشات متنوع و جامع ارائه می نماید. همچنین این نرم افزار با قابلیت تعریف و طبقه بندی اطلاعات پایه قادر است هر نوع آزمایشگاه تخصصی را کنترل و مدیریت نماید.

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه داده اندیش روزنه

نظر به حساسیت بالای مراکز آزمایشگاهی نسبت به ارائه جوابهای بدون خطا و با دقت و سرعت بالا به مراجعین ، شرکت داده اندیش روزنه با استفاده از تجربیات مسئولین فنی و کاربران چندین مرکز آزمایشگاهی خصوصی ، دولتی و نظامی و دانش فنی کارشناسان خود ، توانسته است نرم افزاری را تولید نماید که در کنار کارائی راحت و مطمئن نرم افزار، امکان بر قراری ارتباط با دستگاههای آزمایشگاهی و سایر ابزارهای کاربردی نظیر بارکد خوان و دستگاههای ارسال پیامک و … را فراهم نموده و موجب شود خدمات مناسب در سریعترین زمان ممکن و بدون خطای کاربری و با کیفیت بالا به مشتریانشان انجام شود

نرم افزار آزمایشگاه سلاک طب

نرم افزار آزمایشگاه پيشرفته ترين نرم افزار براي سهولت پذيرش و جوابدهی در مرکز شما می باشد که در آن سعي شده هر آنچه یک آزمایشگاه به آن نیاز دارد در نظر گرفته شود. این نرم افزار دارای قابلیت های مختلفی می باشد که برای مشاهده آن ها می توانید به سایت شرکت مراجعه نمایید.

نرم افزار آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی
نرم افزار آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی

جهت مشاوره رایگان نرم افزارهای درمانی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۰۳۲۹۹۴-۶
Comments are Closed