چرا نرم افزار جامع کلینیک؟

چرا نرم افزار جامع کلینیک؟

نرم افزار کلینیک سرآغاز تحول مراکز درمانی و پزشکی به محیطی کاملا مکانیزه و مدرن بوده است. تحولی که همه چیز را در رابطه با افراد مرتبط با خود اعم از مدیران، کاربران و مراجعین را تحت تاثیر قرار داد …
اما نکاتی در رابطه با انتخاب یک نرم افزار درمانگاه خوب…

صرفه جویی در هزینه و زمان با نرم افزار جامع کلینیک

مسلما سیستم یکپارچه ای مرکب از چندین نرم افزار مورد نیاز کلینیک می تواند بهره وری بهتری داشته باشد. تا نرم افزارهای مجزایی که هیچگونه پیوستگی اطلاعاتی ندارند. سیستمی را تصور کنید که از تولید فاکتور و تماس با مشتریان تا محاسبه حق الزحمه پزشکان و صدور فیش حقوقی را به صورت یکپارچه و تحت چندین کاربرهمزمان انجام می دهد… آیا هنوز پولتان را صرف خرید نرم افزارهای متعدد و مجزا می کنید؟

پیگیری میزان پیشرفت و کارایی با نرم افزار جامع کلینیک

پیگیری امور داخلی مرکز، تهیه و بررسی نمودارها و میزان پیشرفت، خود به یک واحد شغلی مجزا نیاز دارد که نرم افزار کلینیک تیام با قابلیت قدرتمندی به نام “داشبورد مدیریت” نمایش وضعیت کل مرکز در یک نگاه را میسر کرده است. داشبورد مدیریت با تحلیل اطلاعات آماری، مانند یک مشاور قدرتمند مدیریت مرکز را در تصمیم گیری بهتر و سریع تر یاری می رساند.

انعطاف پذیری نرم افزار جامع کلینیک تیام

علیرغم پیش بینی های صورت گرفته ، بعضا مراکز مختلف درخواست انطباق نرم افزار با سلیقه شخصی خود را دارند. با توجه به تنوع خدمات قابل ارائه در مراکز مختلف، این امر کاملا طبیعی و همسو با خدمات ارئه شده در شرکت پارس تیام می باشد.
نرم افزار کلینیک تیام با قابلیت حذف، اضافه و ویرایش قسمت های مختلف ، این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصول را مطابق با سلیقه و نیاز خود ویرایش و تهیه نمایند.

جهت مشاوره رایگان نرم افزارهای درمانی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۰۳۲۹۹۴-۶
Comments are Closed