کاتالوگ و آموزش نرم افزارهای پزشکی

کاتالوگ و آموزش

کاتالوگ و آموزش نرم افزار داروخانه

کاتالوگ نرم افزار داروخانه شامل گزیده ای جامع از ویژگی ها و امکانات نرم افزار داروخانه تیام است که به کمک کارشناسان طراحی این نرم افزار و طراحان کاتالوگ گردآوری و تنظیم شده است.
فایل آموزشی نرم افزار داروخانه نیز با دربرداشتن تمای سرفصل های آموزشی، منبع قدرتمندی برای شناخت و درک مفاهیم این نرم افزار است. در این فایل به شرح کامل تمامی منوها و زیرمنوها پرداخته شده است.
همچنین با همکاری همکاران پشتیبان این نرم افزار، به سوالات پر تکرار کاربران نیز در تهیه فایل آموزشی نرم افزار داروخانه توجه ویژه ای شده است.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار کلینیک

کاتالوگ نرم افزار کلینیک تیام شامل تمامی آیتم های مهم این نرم افزار است. لازم به ذکر است که به دلیل گستردگی این نرم افزار و تعدد بخش های آن، از ذکر تمام ویژگی های زیر بخش ها خودداری کرده ایم. به طور مثال این نرم افزار شامل نرم افزار داروخانه، نرم افزار آزمایشگاه، رادیولوژی و … است که از ذکر ویژگی های تک تک آن ها خودداری کرده ایم و تنها جزئی از آن ها را بیان نموده اییم. برای مشاهده اطلاعات کامل میتوانید بروشور نرم افزار مورد نظر را به صورت جداگانه از همین صفحه دریافت نمایید.
برای آموزش این نرم افزار نیز می توانید فایل های آموزشی قسمت های دلخواه را از همین صفحه دانلود نمایید. مثلا برای یادگیری قسمت داروخانه، فایل آموزشی داروخانه را دریافت نمایید.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار درمانگاه و مطب

نرم افزار درمانگاه و نرم افزار مطب به گونه ای طراحی شده است که بر اساس نیاز مشتری، قابل استفاده در هر دو مکان خواهند بود.
فایل آموزشی این نرم افزار به صورت کاملا ریزبینانه و موشکافانه طراحی و تولید شده است تا بتواند پاسخگوی سوالات عملی کاربران هنگام کار با نرم افزار باشد.
کاتالوگ نرم افزار مطب و درمانگاه نیز شامل چکیده مفیدی از امکانات این نرم افزار می باشد که از لینک زیر قابل دریافت است.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار دندانپزشکی

آیتم های کاتالوگ نرم افزار دندانپزشکی به صورت بسیار تخصصی نوشته و طراحی شده اند. با مطالعه این کاتالوگ تصیر جامعی از نرم افزار خواهید یافت.
فایل آموزشی نرم افزار دندانپزشکی نیز با همکاری کادر مجرب تیام تولید شده است که شامل آموزش قدم به قدم نرم افزار دندانپزشکی است…

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار مرکز جراحی

کاتالوگ نرم افزار مرکز جراحی محدود راهنمایی جامع و دقیق برای کسانی است که قصد تهیه چنین نرم افزاری را دارند. همچنین فایل آموزشی نرم افزار مرکز جراحی تیام آموزشی مرحله به مرحله همراه با عکس های نرم افزار است برای مشتریان جدیدی که قصد شروع کار با نرم افزار را دارند.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار آزمایشگاه

کاتالوگ نرم افزار آزمایشگاه کاتالوگی جامع و در عین حال ساده است که تلاش می کند یک شمای کلی و مفید را برای شناخت و مقایسه نرم افزار در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.
فایل آموزشی نرم افزار آزمایشگاه نیز با آموزش تصویر محور، سعی در القای درست مفاهیم و مکانیزم عملکرد نرم افزار به کاربران جدید دارد.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار رادیولوژی

کاتالوگ نرم افزار رادیولوژی نیز مانند سایر کاتالوگ های تیام برای مشتریان عزیز تهیه و تدارکات دیده شده است که از لینک زیر قابل دسترسی است.
فایل آموزشی نرم افزار رادیولوژی نیز به صورت بسیار ساده و روان جهت تسریع امر آموزش این نرم افزار توسط گروه تیام تهیه شده است.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار رادیوتراپی و شیمی درمانی

آیتم های کاتالوگ نرم افزار مرکز سرطان به صورت بسیار تخصصی نوشته و طراحی شده اند. با مطالعه این کاتالوگ تصیر جامعی از نرم افزار خواهید یافت.
فایل آموزشی نرم افزار مرکز سرطان نیز با همکاری کادر مجرب تیام تولید شده است که شامل آموزش قدم به قدم این نرم افزار است…

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار فیزیوتراپی

کاتالوگ نرم افزار فیزیوتراپی نیز مانند سایر کاتالوگ های تیام برای مشتریان عزیز تهیه و تدارکات دیده شده است که از لینک زیر قابل دسترسی است.
فایل آموزشی نرم افزار فیزیوتراپی نیز به صورت بسیار ساده و روان جهت تسریع امر آموزش این نرم افزار توسط گروه تیام تهیه شده است.

کاتالوگ و فایل آموزشی

کاتالوگ و آموزش نرم افزار محاسبه حق الزحمه بیمه روستایی

کاتالوگ نرم افزار محاسبه حق الزحمه کارکنان بیمه روستایی به دلیل خاص و یونیک بودن این نرم افزار، برای بسیاری از مشتریان خود جالب توجه می باشد.
با شنیدن نام این نرم افزار سوالات زیادی درباره نحوه محاسبه ، چگونگی ورود اطلاعات و فرمت گزارشات در ذهن نقش می بندد. گروه نرم افزارهای تیام با فایل آموزشی جامعی پاسخگوی این سوالات ریز و درشت شده است.

جهت مشاوره رایگان نرم افزارهای درمانی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۰۳۲۹۹۴-۶