مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار داروخانه | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار داروخانه تیام بسیار قدرتمند، کامل، ساده و کاربر پسند است که در جهت سرعت بخشیدن در ثبت نسخ سازمان های بیمه گر و مکانیزه کردن کلیه فرآیندهای داروخانه طراحی و تولید شده است .
از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به اتصال به سامانه HIX نرم افزارهای داروخانه، بروزرسانی قیمت داروها ، تایید اینترنتی نسخ سازمان های بیمه گر ، فروش با بارکد خوان ، قابلیت اتصال به صندوق ، قابلیت اتصال به دستگاه POS ، بانک اطلاعاتی کامل پزشکان و داروها ، سامانه پیام کوتاه ، انبارداری و حسابداری نرم افزار داروخانه ، داشبورد مدیریت و ده ها امکان دیگر اشاره کرد.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار کلینیک | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار کلینیک تیام شامل ترکیبی کاربردی و کامل از مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام است که برای مدیریت بخش های گوناگون یک کلینیک عظیم در کنار هم قرار گرفته اند.
مجموعه نرم افزار کلینیک شامل نرم افزارهای درمانگاه و مطب، داروخانه، آزمایشگاه و پاتولوژی، رادیولوژی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، مرکز جراحی، رادیوتراپی و شیمی درمانی، حســـــابداری، انبـــــــارداری، سامانه SMS و داشبـــورد مدیریت است که همچون مغز کلینیک، نقاط مختلف آن را به صورت کاملا یکپارچه باهم مرتبط می سازد.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار درمانگاه و مطب | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار درمانگاه تیام بسیار قدرتمند، کامل، ساده و کاربر پسند است که با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیـر برای مکانیزاسیـون تمامی فراینـدهای موجود در کلیــنیک
( پذیرش ، نوبت دهی و … ) را برآورده می کند.
نرم افزار درمانگاه با طیف گسترده ای از امکانات در انواع مراکز درمانی مثل درمانگاه و کلینیک ، انواع مطب ها ، چشم پزشکی ، درمان اعتیاد ، پوست و مو ، زیبایی ، ماموگرافی ، ارتوپدی ، توانبخشی ، مشاوره و … قابل استفاده می باشد.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار دندانپزشکی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار کلینیک دنداپزشکی یک نرم افزار بسیار قدرتمند و ساده است. نرم افزار دندانپزشکی زیبا و در حین حال با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیر که تصمیم داشته باشد ، تمامی فرایندهای موجود در کلینیک را مکانیزه کند برآورده می سازد.
نرم افزار کلینیک دندانپزشکی توسط گروه مهندسی تیام و با حضور دندانپزشکان متخصص و متعهد جهت ایجاد سهولت در انجام امورات جاری کلینیک ( مطب ) دندانپزشکی، استاندارد سازی فرایندها ، کاهش کسورات بیمه ای ، تبادلات با لابراتورها و مکانیزاسیون کامل کلینیک در سال ۱۳۸۴ طراحی و پیاده سازی گردید.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار مرکز جراحی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار مرکز جراحی محدود ( نرم افزار پذیرش اتاق عمل ) یک نرم افزار جامع ، کامل و سازگار با ساختار سامانه سپاس وازرت بهداشت (پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان) است.
نرم افزار پذیرش اتاق عمل به صورتی است که تمامی فرایندهای موجود در مرکز جراحی را مکانیزه کند .
نرم افزار مرکز جراحی محدود ( نرم افزار پذیرش اتاق عمل ) توسط گروه مهندسی تیام و با کمک و یاری یکی از مراکز جراحی بزرگ و مهم کشور جهت ایجاد سهولت در انجام امورات جاری مرکز جراحی ، استاندارد سازی فرایندها ، کاهش کسورات بیمه ای و مکانیزاسیون کامل مرکز جراحی در سال ۱۳۸۴ طراحی و پیاده سازی گردید.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار آزمایشگاه | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار جوابدهی آزمایشگاه و پاتولوژی یک نرم افزار بسیار ساده است که درعین حال با فرایندهای استاندارد جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیر برای مکانیزاسیون آزمایشگاه را برآورده می سازد.
نرم افزار آزمایشگاه توسط گروه مهندسی تیام و با همکاری چند آزمایشگاه نمونه کشور جهت ایجاد سهولت در پذیرش و جوابدهی به بیماران ، استاندارد سازی فرایندها ، کاهش کسورات بیمه ای و مکانیزاسیون کامل آزمایشگاه در سال ۱۳۸۴ طراحی و پیاده سازی شد.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار رادیولوژی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی یک نرم افزار بسیار ساده، زیبا و در عین حال با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیر که تصمیم داشته باشد ، تمامی فرایندهای موجود را مکانیزه کند را برآورده می کند.
نرم افزار رادیولوژی توسط گروه مهندسی تیام و با حضور و همراهی متخصصین در این حوزه جهت ایجاد سهولت در انجام پذیرش بیماران ، ارائه جواب به بیماران ، استاندارد سازی فرایندها ، کاهش کسورات بیمه ای و مکانیزاسیون کامل مرکز پاراکلینیکی در سال ۱۳۸۴ طراحی و پیاده سازی گردید.
نرم افزار رادیولوژی تیام بصورتی طراحی شده است که در انواع مراکز پاراکلینیکی اعم از مراکز رادیولوژی ، سونوگرافی ، سی تی اسکن ، MRI و … قابل استفاده باشد.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار رادیوتراپی و شیمی درمانی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار رادیوتراپی و شیمی درمانی یک نرم افزار درمانی ساده است. نرم افزار شیمی درمانی و رادیوتراپی زیبا و در حین حال با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیر که تصمیم داشته باشد ، تمامی فرایندهای موجود در مرکز پزشکی مربوطه را مکانیزه کند برآورده می سازد.
نرم افزار رادیوتراپی و شیمی درمانی توسط گروه مهندسی تیام و با همکاری یکی از مراکز رادیوتراپی جهت ایجاد سهولت در انجام امور جاری ( تشکیل پرونده ، مدیریت مراجعه بیماران ، استاندارد سازی فرایندها ، کاهش کسورات بیمه ای و… ) و مکانیزاسیون کامل درمانگاه در سال ۱۳۸۴ طراحی و پیاده سازی گردید.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار فیزیوتراپی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار فیزیوتراپی ( PIS ) تیام یک نرم افزار جامع، کاربردی و در عین حال بسیار ساده است که توسط گروه مهندسی تیام و با حضور فیزیوتراپیست های سرشناس جهت ایجاد سهولت در انجام امورات جاری ، کاهش کسورات بیمه ای و مکانیزاسیون کامل مرکز طراحی گردیده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نرم افزار به پنل زیر مراجعه فرمایید.

مجموعه نرم افزارهای پزشکی

نرم افزار محاسبه حق الزحمه بیمه روستایی | مجموعه نرم افزارهای پزشکی تیام

نرم افزار محاسبه حقوق دستمزد پزشک خانواده و کارکنان بیمه روستایی تیام یک نرم افزار بسیار ساده ، زیبا و در حین حال با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل می باشد بطوریکه تمامی فرایندهای مربوط به محاسبه حقوق و دستمزد و مالیات و… را مکانیزه نموده است.
این نرم افزار برای اولین بار توسط گروه مهندسی تیام و با همکاری چند مرکز و معاونت بهداشت نمونه کشور جهت ایجاد سهولت در محاسبه حقوق دستمزد پزشک خانواده و کارکنان بیمه روستایی که پروسه ای بسیار زمان بر ، خسته کننده و تکراری است، تولید شده است.

جهت مشاوره رایگان نرم افزارهای درمانی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۰۳۲۹۹۴-۶