شرکت پارس تیام رایانه

شرکت مهندسی پارس تیام رایانه از سال 1378 جز قدیمترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای درمانی با تشکیل گروهی از متخصصین حوزه انفورماتیک و پزشکی ، فعالیت خود را بر اساس استانداردهای روز آغاز نمود . این شرکت با تلاش همه جانبه و حضور در نمایشگاهای مختلف داخلی و خارجی در زمینه های مختلف تولید سیستم های مدیریت اطلاعات درمانی بیماران ، تجربه های بسیار موفقی کسب نموده است که حاصل آن استقرار نرم افزار در بیش از 1000  نوع مرکز درمانی دولتی و خصوصی می باشد و همچنین طرف قرارداد با بیش از 20 دانشگاه علوم پزشکی در حوزهای مختلف در سراسر کشور می باشد.

تجربه ما

فعالیت در حوضه تولید نرم افزار های پزشکی - 16 سال
فعالیت در حوزه تولید سامانه های وب - 10 سال
تولید نرم افزارهای موبایلی - 5 سال

سخنانی از مدیرعامل شرکت

با توجه به اهمیت روزافزون سیستم های مدیریت اطلاعات که معیار اصلی تصمیم گیری مدیران می باشد لزوم رعایت استانداردها و پروتکل های ببین المللی که عموما توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری دنیا مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند ، در تولید سیستم های مدیریت اطلاعات بسیار حائز  اهمیت می باشد . در ابتدا رعایت کردن این استانداردها و قوانین چالش بزرگی روبروی شرکت پارس تیام رایانه بود .

پس از گذشت دو دهه با تلاش شبانه روزی تیم طراحی ، تولید و پشتیبانی این شرکت همچنان با افتخار در کنار مدیران مراکز  پزشکی هستیم بدیهی است حفظ دست آوردهای گذشته و همچنین هم سویی با تحولات دنیای مدرن نیازمند نگرشی عمیق به جنبه های مدیریت استراتژیک ، دانش محور قرار دادن خدمات مهندسی نرم افزار ، توانمندسازی نیروی انسانی و استفاده از تکنولوژی های روز تولید نرم افزار می باشد.

امیدواریم  که با بهره گیری از تجربیات این شرکت در مکانیزه کردن مراکز پزشکی از یک سو و نزدیک به دو دهه تجربه اجرایی ، اینجانب و سایر همکاران در طراحی و مشاوره فرایند های مراکز پزشکی از سوی دیگر بتوانیم گامی مهم در راستای محقق شدن اهداف شرکت پارس تیام رایانه برداریم.

طراح و خلاق / کارآفرین / موسس شرکت پارس تیام رایانه
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع محصولات

تنوع محصولات نرم افزاری تولید شده باعث دلگرمی و آرامش خیال مشتری برای آینده خواهد.

سادگی

سادگی در طراحی فرم های  نرم افزار همراه با امکانات زیاد و فرم های کاربر پسند از خصوصیات نرم افزار های این شرکت می باشد

شفافیت

ایجاد شفافیت در بخش های مختلف نرم افزار بخصوص در مسایل مالی و قابلیت ردگیری تمامی رویدادها از زمان ثبت توسط انواع گزارشات ، نمودارها و داشبوردها

پشتیبانی

پشتیبانی تمام وقت بصورت آنلاین شبانه روزی بدون تعطیلی .

تصاویر از شرکت ما